Projekt bez tytułu (69)

Tartaczna 2

Poznaj jakość opieki zdrowotnej w stylu Tartaczna2!
wstecz
shutterstock_654826063

Powiększenie i uwypuklenie punktu G - zabieg G-Shot

Powiększenie i uwypuklenie punktu G (G-Shot)

 

Uwrażliwienie punktu G z wykorzystaniem kwasu hialuronowego (G-Shot)
 

 

Czym jest i gdzie znajduje sie punkt G u kobiety?

 

Dla wielu osób to, coś jak „Yeti”, wiedzą, że jest, tylko nie bardzo wiedzą, gdzie. Otóż punk G znajduje się u kobiety w pochwie, na jej przedniej ścianie (od strony brzucha), ok 1,5 cm od wejścia do pochwy. Jest to poza łechtaczką, najbardziej erogenne miejsce w ciele kobiety. Podczas podniecenia o wiele łatwiej jest znaleźć punkt G ze względu na to, iż powiększa się on i pulsuje. Jest silnie unerwiony, a jego pocieranie doprowadza kobietę do orgazmu.

 

gdzie szukać punktu g

 

Co, jeżeli według kobiety punkt G nie działa?

 

Działa…tylko należy przedyskutować z partnerem sposób jego pobudzania lub pomyśleć o wzmocnieniu tego miejsca procedurą G -Shot.

Wiele kobiet ma jednak problemy z osiągnięciem orgazmu. Zabieg ten może zwiększyć odczuwanie przyjemnych doznań seksualnych u kobiet. Zwiększa nie tylko przyjemność podczas stosunku, ale także poprawia libido u kobiet i samoocenę.

 

Na czym polega zabieg powiększania punktu G czyli G-Shot?
 

Powiększenie punktu G jest zabiegiem stosowanym w ginekologii estetycznej. Polega on na podaniu preparatu kwasu hialuronowego w okolicę przedniej ściany pochwy, powodując uwypuklenie okolicy, w której mieści się największa liczba receptorów. Procedura trwa ok. 20 min. i przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym nasiękowym. 

 

Przeciwskazaniami do G-Shot są:

  • miesiączka
  • aktywna choroba nowotworowa w obrębie narządu rodnego
  • aktywna infekcja pochwy lub sromu

 

Zafunduj sobie G-Shot! 

 

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, a efekt jest niemal natychmiastowy. Na ostateczny efekt należy poczekać około 2 tyg. Utrzymuje się on około 12 miesięcy i może być bezpiecznie powtarzany co około 1-2 lata.

 

Wszystkie za i przeciw należy omówić z lekarzem.

 

W naszej jednostce G-Shot wykonują dr Marek Korożan i dr Joanna Gunarys.

 

Zapraszamy do rejestracji wizyt poprzez stronę internetową (kontakt mailowy, telefoniczny) lub Znany Lekarz.