Zespół (2) (1)

Zespół

Poznaj naszych specjalistów
Przejdź niżej
wstecz
magda

dr n. med. Magdalena E. Korożan

onkologia kliniczna / radioterapia onkologiczna /

Specjalista onkologii klinicznej oraz radioterapii onkologicznej. Radiobiolog. Swoją zawodową karierę poświęciła leczeniu i opiece nad pacjentami z chorobami onkologicznymi. Niezwykle bogate doświadczenie zawodowe, zdobywane w Polsce i za granicą. Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku oraz University College London w Wielkiej Brytanii, na kierunku Radiation Biology. Wieloletni pracownik Kliniki Onkologii i Radiologii Akademii Medycznej w Gdańsku oraz współpracownik Hospicjum im. Ks. Dutkiewicza, gdzie prowadziła kilkadziesiąt badań klinicznych z zakresu leczenia bólu nowotworowego. Współpracowała z oddziałem Onkologii Klinicznej w Szpitalu w Grudziądzu oraz z Centrum Radioterapii i Usprawniania Nu-Med w Elblągu.

 

Od lat zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzieli się ze studentami medycyny oraz lekarzami onkologiami na licznych wykładach, konferencjach i sympozjach medycznych w Europie i Stanach Zjednoczonych (m.in. ESMO - European Society for Medical Oncology, ASCO - American Society of Clinical Oncology).

 

Współzałożycielka i dyrektor naszego prywatnego Centrum Medycznego Tartaczna 2, którego celem jest między innymi wsparcie pacjentów z chorobami onkologicznymi na najwyższym - światowym poziomie.