oferta (1)

Oferta

Sprawdź jak możemy Ci pomóc
Wybierz specjalizacje

Ginekologia i położnictwo

arrowBadania prenatalne

arrowWizyta i konsultacja ginekologiczna

arrowKompleksowa diagnostyka i badania profilaktyczne

arrowAntykoncepcja

arrowDiagnostyka zaburzeń miesiączkowania

Wysokiej jakości opieka ginekologiczna i położnicza kobiet to zdecydowany wyróżnik naszego Centrum na tle konkurencyjnych przychodni medycznych. Doskonała kadra specjalistów, którzy od lat zdobywają zawodowe doświadczenie i na co dzień pracują na oddziałach ginekologiczno-położniczych w Polsce i za granicą. Stały udział w licznych sympozjach, konferencjach, kursach i szkoleniach, pozwalają nam oferować opiekę ginekologiczną i położniczą w oparciu o najnowsze osiągnięcia medycyny - na możliwie najwyższym światowym poziomie.

 

Bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez cały proces przygotowania do ciąży, oczekiwania na dziecko, a także porodu. Dysponujemy zaawansowaną technologicznie aparaturą do nieinwazyjnych badań prenatalnych USG 3D i 4D, które szybko i wygodnie będziesz mogła realizować w naszym Centrum Medycznym Tartaczna 2, pod okiem dedykowanego zespołu specjalistów opiekujących się Tobą kompleksowo.

 

Świadczymy również pełen zakres diagnostyki, poradnictwa oraz leczenia schorzeń narządów płciowych oraz profilaktykę i konsultacje ginekologiczne weryfikujące bieżący stan zdrowia kobiety.

Zobacz cennik
Lekarze