oferta (1)

Oferta

Sprawdź jak możemy Ci pomóc
Wybierz specjalizacje

Chirurgia Onkologiczna

Najwyższa jakość i najnowsza wiedza medyczna w zakresie diagnostyki, leczenia i zabiegów chirurgii onkologicznej. Nasi specjaliści kompleksowo zajmą się odpowiednim rozpoznaniem, doborem metody leczenia oraz sprawnie i najmniej inwazyjnie, przeprowadzą zabieg usunięcia guza lub zmiany nowotworowej.

 

Zabieg usunięcia guza to kluczowy etap skutecznego leczenia choroby nowotworowej. Znacząco hamuje, a w wielu przypadkach może prowadzić co całkowitego wyleczenia pacjenta. Zabiegowi chirurgicznemu powinno towarzyszyć fachowe i indywidualne poradnictwo oraz wsparcie lekarza specjalisty, na każdym etapie walki z chorobą. Odpowiednie przygotowanie do zabiegu, jego przeprowadzenie, a także rekonwalescencja i opieka pozabiegowa to jakość opieki onkologicznej jaką znajdziesz w naszym Centrum Medycznym Tartaczna 2.  Zaufaj zespołowi specjalistów, który poświęcą Twojemu przypadkowi odpowiednią ilość czasu, zapewnią odpowiedni dobór metody leczenia – w oparciu o najnowszą medyczną wiedzę onkologiczną oraz wykażą się właściwym poziomem empatii i zaangażowania w każdy indywidualny przypadek choroby.

 

W Centrum Medycznym Tartaczna 2 zajmujemy się diagnostyką oraz chirurgią onkologiczną zmian i guzów rakowych:

  • Rak skóry (czerniak, mięsak,  rak podstawnokomórkowy, płaskonabłonkowy, kolczystokomórkowy, brodawkujący,  neuroendokrynny Merkla)
  • Usuwanie znamion o charakterze przednowotworowym lub możliwie sprzyjających powstaniu nowotworu skóry (brodawki, blizny, zrogowacenia, poparzenia)
  • Biopsja cienko- i gruboigłowa
Zobacz cennik
Lekarze