oferta (1)

Oferta

Sprawdź jak możemy Ci pomóc
Wybierz specjalizacje

Medycyna estetyczna

arrowKorekta i redukcja zmarszczek mimicznych twarzy z wykorzystaniem toksyny botulinowej

arrowZabiegi modelowania i rewitalizacji z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

arrowLeczenie nadpotliwości dłoni, stóp oraz pach

arrowNiepooperacyjny lifting twarzy z wykorzystaniem nici PDO

arrowModelowanie podbródka nićmi PDO

arrowRestylane Skinboosters

arrowMezoterapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego na twarz i szyję

arrowZabiegi regeneracyjne Cellular Matrix z wykorzystaniem kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego na twarz, dekolt oraz dłonie.

arrowZabiegi lipotransferu tłluszczu

arrowPlastyka powiek górnych

Medycyna estetyczna to nie tylko poprawa wyglądu czy zabiegi upiększające na twarz i ciało. Wielokrotnie problemy natury estetycznej i dyskomfort z nimi związany, rzutuje negatywnie na wiele innych obszarów życia. Są powodem zaniżonej samooceny, braku samoakceptacji, wpływają niekorzystnie na relacje z bliskimi lub partnerem. Brak pewności siebie źle wpływa nie tylko na jakość naszego życia prywatnego, ale również zawodowego. Medycyna estetyczna to często jedyny sposób na poradzenie sobie z realnymi problemem i niedogodnościami, z którymi wielu z nas boryka się każdego dnia.


Przeprowadzamy zabiegi z zakresu medycyny oraz dermatologii estetycznej w zakresie korekty, upiększania i odmładzania skóry. Kierujemy swa ofertę do osób ceniących sobie fachowe doradztwo, indywidualne podejście oraz możliwość leczenia i terapii pod okiem dedykowanego – indywidualnie dobranego zespołu specjalistów z różnych dziedzin.

Zobacz cennik
Lekarze