Oferta Centrum Medycznego Tartaczna 2

Oferta

Sprawdź jak możemy Ci pomóc
  1. Home
  2. Oferta
  3. Ginekologia estetyczna Gdańsk
Wybierz specjalizacje

Ginekologia estetyczna

 

Komfort i pełna samoakceptacja w sferze intymnej jest niezwykle istotna dla każdej kobiety. Pozwala w pełni cieszyć się własnym wyglądem oraz zachować pełną sprawność i zadowolenie z życia seksualnego. Specjaliści z zakresu ginekologii oraz ginekologii estetycznej z niezwykle bogatym doświadczeniem i praktyką lekarską otoczą Cię w naszym Centrum najlepszą opieką. Fachowe doradztwo i konsultacje ginekologiczne przed- i pozabiegowe. 

 

Istnieje wiele problemów stref intymnych na jakie reaguje i które rozwiązuje ginekologia estetyczna. Wynikają one często z wieku kobiety i naturalnych procesów starzenia. Tkanki, mięsnie oraz skóra okolic intymnych traci napięcie i elastyczność, co zaburza wygląd i statykę narządów płciowych. Częstymi powodami wizyt u lekarza specjalisty z zakresu ginekologii estetycznej są przebyte ciąże, urazy, choroby czy operacje, które znacząco naruszyły estetykę oraz budowę miejsc intymnych kobiety.

 

Dzięki zabiegom ginekologii estetycznej pacjentki mogą odzyskać pewność siebie, poprawiają swój codzienny komfort psychiczny, a także odzyskują poczucie piękna i kobiecości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce cennik oraz na wizytę konsultacyjną do naszych lekarzy!

 

 

Zobacz cennik
Lekarze
Marek Korożan - ZnanyLekarz.pl
Joanna Gunarys - ZnanyLekarz.pl