Zespół Tartaczna 2 Centrum Medyczne

Zespół

Poznaj naszych specjalistów
  1. Home
  2. Zespół
  3. lek. Marek Korożan
wstecz
Marek Korożan

lek. Marek Korożan

położnictwo i ginekologia

Ginekolog i położnik - absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Od 2018 roku pracownik oddziału położniczo-neonatologicznego szpitala Swissmed, w którym pełni funkcję zastępcy koordynatora oddziału. Nieprzerwanie od 2007 roku do 2021 był lekarzem oddziału położniczo-ginekologicznego Szpitala Św. Wojciecha na Zaspie, a także współpracował z oddziałem ginekologiczno-położniczym Szpitala im. M. Kopernika oraz Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza, jako konsultant opieki perinatalnej oraz koordynator działu badań klinicznych. Bogate krajowe doświadczenie uzupełniał i rozwijał również za granicą. Warto w tym miejscu wspomnieć o licznych stażach, kursach i praktykach w Stanach Zjednoczonych, a szczególnie pracy w New York-Presbyterian / Weill Cornell Medical Center. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników PTGiP. Posiada certyfikat do wykonywania badań prenatalnych FMF (Fetal Medicine Foundation w Londynie). Na bieżąco uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych ciągle pogłębiając swoją wiedzę.

 

Dowodem zaufania pacjentek co do jakości opieki zdrowotnej i kompetencji dr Marka Korożana są wielokrotne nominacje i zwycięstwa w plebiscycie Hipokrates Pomorza w kategorii Ginekolog. W latach 2017 i 2019 zajmował kolejno II miejsca, a w roku 2018 i 2022 znalazł się na miejscu I.

 

Współzałożyciel oraz Twój Ginekolog i Położnik w naszym Centrum Medycznym Tartaczna2.

 

Materiały prasowe:

 

Znajomość języków: polski, angielski

 

Marek Korożan - ZnanyLekarz.pl
Marek Korożan - Poradnictwo genetyczne w diagnostyce prenatalnejcertyfikatcertyfikat2certyfikat5certyfikat3certyfikat4certyfikat6Certyfikaty AGO 2021131110Marek Korożan789GynefixStandardy postępowania w leczeniu niepłodności - Gameta 2020Leczból123