Projekt bez tytułu (69)

Tartaczna 2

Poznaj jakość opieki zdrowotnej w stylu Tartaczna2!
wstecz
Labioplastyka

Rewitalizacja miejsc intymnych kwasem hialuronowym Desirial

kwas hialuronowy w ginekologii estetycznej

Spis treści

  Odbudowa i odmłodzenie miejsc intymnych kwasem hialuronowym Desirial

  Dyskomfort miejsc intymnych i związane z nim dolegliwości, to problemy, które dotykają nawet 20% Polek. Brak nawilżenia, nawracające infekcje, ból podczas stosunku, podrażnienia, swędzenie – to typowe objawy związane ze zmianami w anatomicznej budowie warg sromowych większych, utratą ich objętości, jędrności oraz elastyczności, suchością lub atrofią pochwy i sromu. Problemy te najczęściej nasilają się wraz z wiekem kobiety lub są wynikiem przebytej choroby czy farmakoterapii, mogą jednak dotyczyć również młodych pacjentek.

   

  Skutecznym sposobem na rozwiązanie tych problemów, są zabiegi z wykorzystaniem preparatów kwasu hialuronowego. Zastosowanie leczenia preparatami kwasu hialuronowego, pozwala przywrócić prawidłowy wygląd i funkcjonalność warg sromowych większych, zwiększyć ich elastyczność, a także zapewnić odpowiedni poziom nawilżenia błony śluzowej pochwy.

   

   

  Czym jest kwas hialuronowy DESIRIAL i co wchodzi w jego skład?

  Preparaty z linii DESIRIAL to połączenie unikalnej formuły usieciowanego kwasu hialuronowego z substancją pomocniczą, jaką jest antyoksydant: mannitol, który wydłuża działanie kwasu hialuronowego. Oba składniki odpowiadają za wiązanie wody w organizmie, a stosowane punktowo, działają skutecznie w miejscu podania. Preparat przywraca objętość wargom sromowym, zwiększa ich nawilżenie i nawodnienie, pobudza naturalną produkcję kolagenu, poprzez zwiększenie aktywności fibroblastów, przez co kompleksowo biostymuluje, regeneruje i rewitalizuje okolice intymne kobiety.

   

  Dwa rodzaje preparatu DESIRIAL

  Linia Desirial opracowana została w dwóch wariantach, aby odpowiadać na różne potrzeby i problemy kobiet:

  • DESIRIAL®: przeznaczony jest dla kobiet w wieku okołomenopauzalnym lub w wieku rozrodczym, u których stwierdzono niedostateczne nawilżenie pochwy i sromu (ze współistniejącymi podrażnieniami lub bez)
  • DESIRIAL® PLUS: przeznaczony jest dla kobiet w wieku post-menopauzalnym, menopauzalnym lub w wieku rozrodczym, ze skłonnością do/lub objawami umiarkowanego, ostrego, częściowego lub całkowitego zaniku warg sromowych większych.

   

  Przebieg zabiegu kwasem hialuronowym DESIRIAL

  Rewitalizacja i odbudowa miejsc intymnych z wykorzystaniem DESIRIAL, polega na wstrzyknięciu preparatu w tkankę podskórną warg sromowych w formie mezoterapii.  Aplikacja odbywa się wkłuciem o wielkości 1-2 mm w znieczuleniu miejscowym. Do znieczulenia używa się bezbolesnych kremów znieczulających, podawanych w miejscu wkłucia kilkadziesiąt minut wcześniej. Lekarz symetryczne wstrzykuje preparat w obie wargi sromowe w celu nadania im właściwego wypełnienia i objętości.

   

  Czas trwania zabiegu: od 30 do 60 minut

   

  Wskazania do przeprowadzenia zabiegu - ogólne 

   

  U kobiet w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym i post-menopauzalnym:

  • Nadmierna suchość i brak nawilżenia
  • Całkowity lub częściowy zanik warg sromowych większych
  • Atrofia warg sromowych większych 
  • Dyskomfort i ból w trakcie lub po stosunku
  • Częste podrażnienia, świąd, otarcia
  • Wulwodynia – przewlekłe bóle pochwy i sromu
  • Częste infekcje oraz zakażenia

   

  Wskazania do przeprowadzenia zabiegu - kobiety po porodzie 

  Bóle związane ze źle zagojonymi ranami po nacięcia krocza.

  • Bóle związane ze źle zagojonymi ranami po cesarskim cięciu.
  • Nadmierna wiotkość, rozluźnienie pochwy i sromu.
  • Utrata przyjemności ze zbliżenia z partnerem, w związku z brakiem jędrności i napięcia pochwy i sromu.
    

  Kwas hialuronowy DESIRIAL - spodziewane efekty 

  Linia DESIRIAL to aktualnie jedyna na świecie unikalna formuła kwasu hialuronowego o przeznaczeniu ginekologicznym. Jej zadaniem jest głęboka biostymulacja głębokich warstw skóry i rewitalizacja miejsc intymnych.

   

  Pierwsze efekty zabiegu pojawiają się natychmiast, zwiększa się objętość i elastyczność warg sromowych. Przez kolejne tygodnie, preparat poprzez wiązanie wilgoci wewnątrz tkanki, zwiększa swa objętość dodatkowo nawet o ok. 20-30%.

   

  Pojawiają się kolejne, możliwie – najważniejsze efekty. Ustępuje ból, świąd i nadmierna suchość miejsc intymnych. Znacząco zwiększa się napięcie tkanki i skóry, warg sromowych oraz wejścia do pochwy. Podnosi się bezpieczeństwo miejsc intymnych, poprzez przewrócenie funkcji ochronnych warg sromowych.

   

  Po zastosowaniu kuracji preparatami DESIRIAL lub DESIRIAL PLUS, pacjentki ponownie mogą wrócić do wielu czynności, z których poprzednio rezygnowały.  Aktywność fizyczna, fitness, jazda na rowerze czy jazda konna, znowu są możliwe i nie powodują dyskomfortu, a nawet bólu.

   

  DESIRAIL pomaga przykrócić przyjemność ze zbliżenia z partnerem, podnosi komfort i pewność siebie kobiety. Jednocześnie, można zrezygnować z innych maści czy globulek, stosowanych wcześniej w celu nawilżenia miejsc intymnych. 

   

  Efekty zabiegu utrzymują się do 4-6 miesięcy. 

   

  Przygotowanie do ziabiegu ginekologii estetycznej 

  Przed przeprowadzeniem zabiegu wymagana jest wcześniejsza konsultacja ginekologiczna oraz aktualny wynik cytologii. Pacjentka omawia z lekarzem swoje problemy oraz oczekiwania dotyczące zabiegu. Badanie ma na celu również wykluczenie możliwego stanu zapaleńczo pochwy lub sromu. Przed wykonaniem zabiegu zalecane jest usunięcie owłosienia.

   

  odmładzanie warg sromowych

   

  DESIRIAL – przywraca młodość, piękno i komfort miejsc intymnych, na co dzień!

   

  Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego DESIRIAL przeporwadza dr Marek Korożan. 

  Zapraszamy do rejestracji wizyt poprzez stronę internetową (kontakt mailowy, telefoniczny) lub Znany Lekarz: dr Marek Korożan.

  Zobacz również