Projekt bez tytułu (69)

Tartaczna 2

Poznaj jakość opieki zdrowotnej w stylu Tartaczna2!
wstecz
shutterstock-797752888

Konsultacje położnej i poradnia laktacyjna

Rola położnych

 

Ciąża w życiu kobiety i rodziny to szczególny i wyjątkowy czas, który zawsze budzi wiele emocji.

 

W tym szczególnym okresie bardzo ważnym aspektem jest opieka nad przyszłą mamą - to niezwykłe doświadczenie jakim jest przyjście na świat dziecka. W opiece nad kobietą ciężarną bardzo ważną rolę spełnia położna. Pomaga rodzinie w przystosowaniu się do zmian związanych z ciążą, porodem i okresem poporodowym. Opieka ma charakter indywidualny, dostosowany do potrzeb kobiety ciężarnej.

 

Centrum Medyczne Tartaczna 2 ma w swoim zespole dwie doświadczone położne na medal, które do swojej pracy wkładają duże zaangażowanie oraz podnoszą nieustannie swoje kwalifikacje zawodowe. Odgrywają istotną rolę w zapewnieniu najwyższych standardów opieki nad przyszłymi matkami.

 

Jak współpracują ze sobą położne i położnicy?

 

Położne i położnicy to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, ale ich zainteresowania są nieco inne.  Twój lekarz położnik jest odpowiedzialny za ogólny stan zdrowia i samopoczucie podczas ciąży oraz za postępowanie w przypadku powikłań, które mogą się pojawić.

 

Położna zgłasza swoje obserwacje i wszelkie obawy pojawiające się podczas regularnych wizyt kontrolnych do lekarza położnika, który następnie ocenia informacje i odpowiednio dostosowuje plan ciąży lub porodu. W czasie połogu położna udzieli Ci pomocy w sprawie laktacji oraz opieki nad noworodkiem.

 

Zapraszamy do rejestracji wizyt u naszych położnych - Marta Targońska i Dorota Ambroch. 

Rezerwuj termin poprzez stronę internetową (kontakt mailowy, telefoniczny) lub Znany Lekarz.