Zespół Tartaczna 2 Centrum Medyczne

Zespół

Poznaj naszych specjalistów
  1. Home
  2. Zespół
  3. lek. Dominika Kozikowska
wstecz
Dominika Koziokowska

lek. Dominika Kozikowska

ginekologia i położnictwo

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, która swoją drogę zawodową związała z pracą na oddziałach ginekologiczno-położniczych w Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku oraz Szpitalu Wojewódzkim w Gdańsku.


Od początku nauki medycyny opieka nad kobietami ciężarnymi oraz praca na „porodówkach” były jej największą medyczną pasją. Dalsza część zawodowej drogi to rozwój umiejętności manualnych oraz nowoczesnych i minimalnie inwazyjnych technik przeprowadzania zabiegów. Zdobytym doświadczeniem z pracy w szpitalach, dzieli się teraz z pacjentkami w opiece prywatnej.


Ukończyła liczne kursy z zakresu ginekologicznych (w tym prenatalnych) badań ultrasonograficznych, m.in. intensywny kurs USG w położnictwie i ginekologii z oceną zmian w przydatkach zgodnie z zasadami IOTA (teoria i praktyka), kurs dr Tomasza Roszkowskiego – USG w położnictwie dla zaawansowanych czy kurs kolposkopowy. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii i Położnictwa.

 

Konsultuje pacjentki w języku polskim i angielskim.

 

 

Dr Kozikowska w prasie: https://zdrowie.wprost.pl/medycyna/choroby/10766404/endometrioza-z-tym-bolem-nie-da-sie-zyc.html 

 

Dominika Kozikowska - ZnanyLekarz.pl